hallgatok a testemre

A Nekem való test képzés alatt kiderült, hogy nem is én utáltam a testem, hanem az ítéletek, amiket bevettem.
Barátkozunk.
Egyre jobban meghallom az üzeneteit. Pedig mekkora hülyeségnek tartottam.
A testem jelzései alapján enni…. Próbáld ki. Csuda izgi. Élvezem.
Másképp öltözöm, Kidobtam a ruhatáram felét.

…és sorolhatnám még. A lényeg, hogy hálás vagyok, hogy választom magam.

Első Alapozóm!

Köszönöm Sulci itt is, ilyen formán. Ma este a 4.nap vége, de még keresem a szavakat, amiknek az energiája visszaadja az élményt. Fáradtságot érzek, kipurcantam. Mikor az ember hegyre fel napokon át, fáj mindene, mire felér, de a látvány mindenért kárpótolja. Valami ilyesmi.
Olyan intenzitàssal és energiàval fejtettük le a hagymahéjakat az Access eszközeivel, hogy azt vettem észre, folyamatosan rágcsálok valamit közben. A testem kérte és kérte …Majd kérte az isteni finom ebédet, amit Sulci valami varázslatos kezekkel készített és amivel a legnagyobb természetességgel ajándékozott meg.( Megjegyzem ez nem alap az alapozónàl.)
Amit most érzek, az a tér kitágulása, a lehetőségeim meglátása, az erőm felismerése, a sírás, önsajnálat elengedése, az áldozatszerep kukába dobása, ezáltal óriási energia felszabadulàás.És még sok-sok minden….Csak bátran, mindenkinek tiszta szívből ajánlom Sulcit! Mestere a témának. Hála

Már egy ideje vége a ma reggeli SAP kezelésnek és még mindig  NEM ENGED az intenzitásából, a testem folytonosan kérdezi, – ez mi ? ez mi ? még, még ! nagyon légies, ragaszkodó, mindent érintő, olyan nagyon mindenen túli, hogy a Földet sem tudtam kihagyni belőle.    Na, most jó lenne  Deák Timi  írói vénája !!!

Sulci köszi! Köszi Sulci!
Felfelé tartott  tenyered olyan volt nekem, mintha a Földet  gyengéden egyensúlyoztad  volna …
….és mi más lehetséges, amit még elképzelni sem tudok?

Kedves Sulci, köszönöm a szombat reggeli SAP együttlétet.
Hálás vagyok, hogy ott lehettem. Hálás vagyok a lényedért.
Ahogy elkezdted, heves sírás tört rám???, majd ahogy mindjobban kiterjedtem fokozatosan alábbhagyott. Az a tér, amit így együtt létrehoztunk teljesen békességet adott.  Ez annyira nagyszerű volt, minden sejtem fogadott és adott.
Mivel mi egy órával előbbre vagyunk, utána nekiláttam házi teendőimnek még a csodálatos energiákban létezve. Úgy egy idő után azt érzékeltem, hogy totál ki vagyok ütve, a testem se szó se beszéd pihenésre küldött.
Köszönöm ezt a megtapasztalást, azt amit létrehoztunk azt az elképesztő erőteret.
Mi más is lehetséges?

Jó reggelt! Imádtam ma reggeli SAP varazslasodat is! Fotelben szétfolyva szoktalak nézni, és amikor a macin keresztül vuduzol az is zseniális! Utóbbi időben a kérésem, hogy erőmbe álljak bele bármit is jelentsen ez.
Család és vendégek is meglepődnek rajtam, hogy egyre furább vagyok, és egyre jobban érzik magukat mellettem, akiknek sok vagyok eltűnnek miután próbáltak visszaállítani régi működésre és nem jött össze.
Imádom ezt a könnyedséget amihez Te segítettél hozzá!! Nincs szégyen érzés mert jól vagyok és mások nem. Amikor testem kéri, napközben is alszok. Új dolgokra nyitottabb vagyok, kérdéseket teszek fel & engedem magamnak, ha hisztizni akarok, jókat nevetek magamon.
Hálás vagyok hogy ismerhetlek
Hatalmas ölelés & pusszancs

Sulcival óriási változásokat értem el. Ránéztünk a kapcsolataimra, legfőképp a saját testemmel való kapcsolatra. Segített rájönni, hogyan kommunikáljak a testemmel, ami másnap óriási egészségügyi változást hozott. Nem kellett orvoshoz járkálni, hogy a tüneteimet kezeltessem, ami csak még nagyobb kárt tett volna.
Még csak 2 napja voltam Kapcsolatok másképp mesterkurzuson, de már lényegesen megváltozott az életem. Nagyon hálás vagyok ezért, Sulci volt életem eddigi legjobb befektetése. Előtte SAP kezelésen vettem részt, ami után rengeteg apró csoda következett, minden elkezdett úgy rendeződni, hogy nekem kényelmes legyen az életem. A körülöttem élők is észrevették, hogy minden úgy alakul “véletlenül” az életemben, hogy nagyon jól jövök ki belőle. Hirtelen annyira észrevehetően “szerencsés” lettem, hogy több körülöttem élő embernek is feltűnt.
Sulci tényleg egy varázsló. Nagyon hálás vagyok érte, hogy megismertem, és azért is, hogy ennyi figyelmet kapok tőle.